Ambjent me QeraDibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriPostime Në

Peshkopi, jepet me qera si ambjent ose si biznes “Bar Restorant Jonada”

Prej vitesh i njohur ne Peshkopi “Bar Restorant Jonada” qe ndodhet rruges per tek spitali i qytetit.

Ky ambjent biznesi ka nje siperfaqe mbi 140 m2 , i cili ne katin e pare ka nje bar kafe dhe restorant , ku eshte i nderthurur shume bukur dhe me nje verande e cila e ben kete ambjent vertete unik dhe çlodhes.

Ka nje klientele te konsiliduar sepse ka vite qe funksionon si biznes!

Idete e shfrytezimit te ketij biznesi jane nga me te ndryshmet si, dyqane, zyra te ndryshme per shoqata, farmaci, hapsirë shfrytezimi qe i sherbejne ndonje biznesi ose ide ne fushen e turizmit, por dhe restoranti qe eshte funksional mund te shfrytezohet shume mire, perderisa jeni shume prane spitalit te Peshkopise i cili aktualisht frekuentohet nga klientet e momentit, por edhe nga disa drejtori ose hotele aty afer!

Kontaktoni me Adriatik Sula si agjent i kesaj prone qe jepet me qera per cdo informacion ne kete numer cel: +355682415000

Adressa e saj eshte perballe hyrjes tek spitali Peshkopi ne te djathte, ose rruges shkurt nga bulevardi, perballe Njesise Vendore te Kujdesit Shendetesor Diber

Adresa dhe ne google map

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: