Aktualitet i ditësImmobiliare DiberReklame

PESHKOPI, NDERTESË NË SHITJE

SHTËPI NË SHITJE ?
Për ju që jeni në kërkim të një ambjenti per biznes dhe nje shtëpie të këndshme dhe të përshtatëshme për banim me familjen tuaj, ju ofrojme atë në qender të qytetit të Peshkopise.

Ndertesa eshte 3 katëshe :
-Kati i parë: ambjente te pershtatshme per disa lloje biznesi
-Kati i dytë: (1 dhome ndenje- 1 dhome gatimi- 3 Dhoma gjumi – 2 Banjo Wc- 1 korridor )
-Kati i tretë (NënKulm): i pa perfunduar(mund te adoptohet sipas deshires)
 
Shtëpia gjendet pranë Muzeut te qytetit , zona me e frekuentuar dhe me e aksesueshme ne qytet per shkak te sherbimeve te tjera rreth e perqark.

Për më shum informacion na kontaktoni në : ? +355 683628631

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: