Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne Shitje

Peshkopi, shitet kjo pronë me prespektive reale vetëpunësimi

Kjo prone ndodhet ne ate qe quhet ndryshe “Zona industriale e qytetit te Peshkopise” dhe ka levizje te shumta nga lloji i klienteles qe i nevojitet nje sherbim.

Ka nje siperfaqe prek 99 m2 e cila per momentin eshte nje ndertese nje kateshe me prespektive ngritje ndertimi deri ne 4 kate, momentalisht funksionale eshte ofiçina e cila prej disa vitesh sherbimi, ka dhe nje klientele te konsiliduar.

Eshte me dokumenta te rregullta pronesie ku per cdo gje do bisedoni vet dhe me pronarin e saj.

Kjo ndertese eshte e plotesuar persa i perket ujit dhe ndriçimit, ka diell nga mengjesi deri ne darke, ka dhe dy gropa pune per rriparim automjetesh.

💶Kjo prone ka nje cmim prej 130.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ndodhet shumë afër Drejtorisë Rajonale Dibër tek (Parku) ose afer Terminalit Peshkopi dhe eshte direkt e ne rruge kryesore.

Adresa ne google map:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button