Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Peshkopi, shitet ky apartament 2+1 i mobiluar 93 m2

Nese jeni ne kerkim per blerjen e nje shtepie me nje hapsire te mjaftueshme, lehtesisht e aksesuesshme dhe me te gjitha kushtet, ju paraqesin kete apartament qe shitet ne qytetin e Peshkopise i cili sic e shikoni ne foto eshte i admirueshem per tu blere!

Ky apartament ndodhet tek nje pallat i ri pas gjykates se rrethit Diber, eshte me ashensor, nje apartamenti ky me nje siperfaqe 93 m2 ne certifikaten e pronesise.

Ka nje cmim prej 65.000 euro dhe nese jeni te interesuar ju duhet te kontaktoni ne kete numer cel i cili eshte edhe whatsapp +355685305522

Eshte me letra te regullta, shume i mirembjatur, ndodhet ne katin e gjashte dhe eshte 2+1

Foto nga dera hyrese, salloni dhe dhoma e ndenjes sebashku me kuzhinen.

  

Kjo eshte dhoma e gjumit e e cila ka edhe tualet brenda

Foto nga salloni ku ndodhet edhe tualeti

Ka dhe nje dhome pritje e cila ka nje ballkon me nje hapsire te bollshme ku mund te kalosh nje pjese te mire te dites, duke shikuar peisazhin, diellin dhe freskine!

Adresa: Pas gjykates se rrethit Diber tek pallati i ri 6 katesh

Ka nje cmim prej 65.000 euro dhe nese jeni te interesuar ju duhet te kontaktoni ne kete numer cel i cili eshte edhe whatsapp +355685305522

Adresa per ne google map:

 

 

Reklama nga bota e internetit

Admin

Adriatik Sula: Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm! Guider turistik, Fotograf i lirë, Publisher dhe agjent i "Dibra Real Estate"
Back to top button
%d bloggers like this: