Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne Shitje

Peshkopi, shitet lokal 104 m2 bashkë me një truall 703 m2.

Vetem 10 m prane gjimnazit te Peshkopise dhe shume prane stadiumit Korabi, shitet nje lokal 104 m2 ku ndodhet ne nje truall qe ka nje siperfaqe totale 703 m2 dhe me qertifikate pronesie te rregult!

Eshte pikerisht ajo prona me te kuqe.

Cmimi aktualisht eshte i diskutueshem sepse vendi ku ndodhet ky truall, ka nje vlere ne rritje persa i perkete veprimtarise qe mund te kryhet aty, duke pasur parasysh qe eshte gjimnazi dhe stadiumi.

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber!

Sic e shikoni dhe ne foto aty ndodhet edhe nje ndertese qe ka funksionuar si lokal dhe si restorant per nje fare kohe, edhe pse ka disa vite qe eshte mbyllur, dikush mund te krijoje perseri nje aktivit tjeter ose te njejte por edhe ndertim tjeter.

 

Ky truall ndodhet direkt ne rruget qe kalon ne unazen e qytetit, dhe ka mundesi pafund per ide biznesi!

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber per cdo sqarim ose verifikim dokumentacioni.

Adresa: Rruga “Kongresi i Dibres” prane unazes se Peshkopise, tek Gjimzani

Adresa ne google map

Artikuj të ngjashëm

Back to top button