AktualitetAktualitet i ditësBiznese ne ShitjeFesta dhe EventeImmobiliare DiberLajme nga DibraNë PeshkopiNjoftime LokaleReklamat tonaReklameShqipëria

Peshkopi, Shitet objekt biznesi 3 kate i Perparim Balliut

Pikerisht ne qender te qytetit te Peshkopise  shitet ky objekt i njohur biznesi sepse si i tille ka funksionuar deri tani, ose sic njihet ndryshe “Lokal Dasmash Perparim Balliu”, por  ajo qe duhet theksuar eshte se shitet jo vetem lokali I dasmave por i gjithe objekti dhe si truall.

 

*Kjo  ndertese multifunksional eshte e organizuar ne 3 kate.

1- Kati i pare me sip 600m2, dhe aktualisht sherben si magazina  dhe furre buke.

2- Kati i 2 me siperfaqe poashtu 600m2 dhe sherben si lokal dasmash edhe evente

3 – Kati i 3 me siperfaqe 220m2, momentalisht funksionon per banim, ku do gjeni 3 dhoma , dy holle, 3 banja  edhe  nje verande me siperfaqe 100m2

Ja disa nga fotot e objektit qe shitet:

Fotot ne vazhdim jane te truallit me sip  1500m2 qe sherben edhe si parkim makinash ose pritje .

 

Ky lloj objekti eshte i pershtatshme per shum lloje te ndryshem bisnesi edhe shikohet si nje mundesi ideale per zhvillimin e aktivitetit tuaj

Kjo ndertese ka nje sip trualli prej 1500m2 edhe shitet me gjithcka qe ka brenda si e mobiluar qe eshte.

• Objekti dhe trualli është i pajisur me çertifikatë pronësie
• Çmimi shumë konkurues

  • Adressa : Tek Lokal Dasmash Perparim Balliu

Per me shume informacion rreth kesaj prone

Kontaktoni me pronari  Perparim Balliu  +355682056518

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: