Dibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriShtepi me QeraShtepi ne Shitje

Peshkopi, Shitet ose jepet dhe me qera nje apartament 110 m2

Shitet ose jepet me qera ky apartament 2+1 me nje siperfaqe 110 m2 ne katin e kater te nje pallati ne qender te qytetit te Peshkopise.

Cmimi nuk behet publik por ju duhet te kontaktoni me vet personin qe merret me shitjen ose me qerane e kesaj prone, kontaktoni ne kete numer cel: 00355685272000, numer ky i cili eshte i lidhur dhe me te gjitha llojet e komunikimit si dhe me WhatsApp.

Sic e shikoni dhe ne foto nuk eshte mobiluar dhe eshte e pabanuar ndonjehere, ndodhet ne nje lagje me te gjitha sherbimet e mundshme.

Komshi keni vete familjaret qe e shesin si apartament.

     

Cmimi nuk behet publik por ju duhet te kontaktoni me vet personin qe merret me shitjen ose me qerane e kesaj prone, kontaktoni ne kete numer cel: 00355685272000, numer ky i cili eshte i lidhur dhe me te gjitha llojet e komunikimit si dhe me WhatsApp.

Adresa: Rruges per tek shkolla pedagogjike, 20 m poshte Hotel Piazza

Adresa ne google map

Reklama nga bota e internetit

Admin

Adriatik Sula: Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm! Guider turistik, Fotograf i lirë, Publisher dhe agjent i "Dibra Real Estate"
Back to top button
%d bloggers like this: