Lajme nga DibraPërditshmëriPolitikë

Rezultati live i numërimit të votave në komunën Dibër në Maqedoninë e Veriut

Klikoni kete link Rezultati live ne Diber per te shikuar rezultatet zyrtare nga Komisinoni Shtetror Zgjedhor, për zgjedhjet lokale 2021. ne komunën Diber

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: