Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

‘Se mileti po gatitet, se tirani lebetitet’/ Berisha: Nesër Shqipëria derdhet në shesh! Rroftë protesta

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar protestën e radhës e cila do të zhvillohet në Tiranë, në orën 11:00 para kryeministrisë.

Se mileti po gatitet, se tirani lebetitet!

Nesër në ora 11:00 Shqipëria derdhet në Tiranë! Rroftë protesta!’, shkruan Berisha në Facebook.

Sourcelink © SYRI.net

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: