Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriPostime NëReklameShtepi ne Shitje

Shitet kjo hyrje në lagjen Dobrovë, Peshkopi

Nese doni nje hyrje te mbajtur mire, te plotesuar me te gjitha kushte qe i nevojetet nje familje per ta bere gjumin e qete , shitet kjo hyrje (shtepi) kati i pestë ne anën e djathe sa futesh ne qytetin e Peshkopise , lagja Dobrove .

Cmimi eshte i favorshem, andaj duhet te kontaktoni me te zotin e shtepise per tu informuar per me shume

Cel: +355688184563

Eshte nje hyrje dhome e kuzhine me nje siperfaqe 56 m2 , e investuar kohet e fundit ne te duke e restauruar nga brenda me grafiato, pllaka, dyer te reja edhe me sistem uji e drita te persosur.

Foto nga kuzhina ose dhoma e ndenjes, ku atmosfera aty eshte vertete clodhese, me sy nga dielli, me nje aneks i cili e ben gjeresine e saj te mjaftueshme per jetese.

Kjo hyrje ka edhe nje sallon  te kompletuar per sherbimet qe mund te kryhen aty.

Poashtu keni edhe ballkonin qe eshte me sy nga dielli dhe ku mund te shikoni edhe lagjen e Dobroves.

Eshte edhe dhoma e gjumit e cila ploteson ka nje hapsire te mjafueshme .

Me nje banjo te investuar sic duhet:

Gjithashtu kjo hyrje eshte edhe me cati, ku ka nje baxho personale me nje siperfaqe shume funksionale.

Theksojme qe kjo eshte nje hyrje me certifikate pronesie,  mund te shitet edhe me orendi edhe pa orendi ne varesi te cmimin qe dakordesoheni me pronarin, uje 24 ore,

Cel: +355688184563

Adresa . Lagja Dobrove pallati i dyte sa futesh ne qytet ana e djathe , kati i peste

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button