Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Shitet kjo shtëpi private në Peshkopi

 

Shitet kjo shtepi private ndodhet ne lagjen Dobrove, Peshkopi, e cila ka nje siperfaqe trualli 280 m2 ku eshte e ndertuar 115 m2 kjo ndertese 3 kateshe, ndersa pjesa tjeter e tokes eshte obor ose toke per te mbjellur dicka ..!

Shtepia eshte me certifikate pronesie te rregullt dhe ka nje cmim te diskutueshem prej 85 .000 euro.

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber!

Kati i dyte i kesaj shtepie private eshte i mobiluar, 115 m2 dy dhome e kuzhine.

Edhe kati i trete prej 115 m2 eshte i gatshem per te banuar por thjesht akoma nuk eshte mobiluar.

Kjo prone ne shitje eshte direkt ne rruge dhe ku mund te hyhet me makine direkt nga porta hyrese.

Nese jeni realisht te interesuar, kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone Adriatik Sula ne kete numer cel:

+355682415000 i cili eshte WhatsApp edhe Viber!

Shtepia eshte me certifikate pronesie te rregullt dhe ka nje cmim te diskutueshem prej 85 .000 euro

Adresa ne gogle map

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button