Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament 1+1, 57 m2 në qendër të Peshkopisë

Me nje siperfaqe totale 57 m2 , i ndodhur ne katin e 5-të te nje pallati i cili mund te jete pjese e pallateve qe do behen me fasade te re.

💶Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 38.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Sic e shikoni dhe ne foto ky apartament eshte shume i mirembajtur, shitet i mobiluar.

Ky eshte nje prezantim i ketij apartamenti duke filluar nga salloni dhe dyer e brendeshme.

 

Kjo eshte dhoma e ndenjes  e cila ka dhe kuzhinen, ku sic e shikoni nuk mungon asgje dhe jane mobilje cilesore.

Foto nga dhoma e gjumit , e cila sa per informacion ka dhe ballkon ku do keni diell nga mengjesi deri ne darke.

Ky apartamant ka nje banjo te madhe dhe cilesore.

💶Kjo prone ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 38.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button