Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament i mobiluar në lagjen Dobrovë, Peshkopi

Shitet kjo hyrje 1+1, (dhome e kuzhine) ne lagjen Dobrovë te qytetit te Peshkopise.

Ky apartament eshte me dokumenta te rregullta dhe ka nje siperfaqe rreth 70 m2  dhe eshte ne katin e peste te nje pallati 6 katesh.

Cmimi eshte 37,000  euro dhe shitet e mobiluar.

Numra telefoni: +355682542415

WhatsApp +355693789868

Sic e shikoni dhe ne foto eshte nje shtepi e mirembajtur ku te gjitha punimet jane bere keto dy vitet e fundit.

Kjo eshte pjesa e sallonit edhe dhoma e ndenjes

 

Kjo eshte banjo e cila ka nje hapsire te mjaftueshme

Dhoma e gjumit e cila eshte e mobiluar me shume shije dhe cilesi.

Ballkoni ku ju mund te shikoni qytetit e Peshkopise dhe lagjen Dobrove ne te gjithe anet e rruges.

Adresa: Perballe supermarketit Kapxhiu, Dobrove

Numra telefoni: +355682542415

WhatsApp +355693789868

Adresa ne google map

 

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: