Aktualitet i ditësImmobiliare DiberNë PeshkopiShtepi ne Shitje

Shitet ky super apartament në lagjen Dobrovë, Peshkopi!

Aty ku falë investimit, do gjeni cdo gje gati për shkuar të nesërmen ne punë

SHITET APARTAMENTI!!! 📣📣
Ky super apartament eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar sic do e shikoni dhe ne foto.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje 🏢pallati te sapo mbaruar dhe eshte mireadministruar dhe me ashensor.
Ka nje 📐siperfaqe totale prej 112 m2. Organizohet ne nje korridor qe ben shperdarjen 🛋ne dhomen e ndenjes dhe 🍳kuzhines
Dhoma e ndenjes ka dhe nje ballkon me nje hapsire te bollshme .
Perbehet nga 🛌2 dhoma gjumi ku secila eshte e mobiluar
Ky apartament perbehet edhe nga 2 tualete
Poashtu ky apartament ka edhe garazhin i cili eshte 32 m2
🔍Zona ose adresa: Lagja Dobrove, Peshkopi
Tek pallati me i ri ne kete lagje.
💶Cmimi: Duhet te kontaktoni me pronarit sepse eshte edhe i diskutueshem.
📞 Cel +355 69 376 8231
📐SIPËRFAQJA: 112 m2 dhe ky apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.
Kjo eshte edhe adresa e apartamentit ne google map

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: