Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne ShitjeReklame

Shitet magazina e ish tregtisë në Peshkopi

Shitet maganiza e ish tregtise tek rruga e pazarit ne te majte, vetem 10 m poshte ures se qytetit te Peshkopise e cila eshte me hipoteke dhe nuk ka asnje mbi vendosje1

Ndertesa eshte dy kateshe ku aktualisht kati i pare dhe kati i dyte sherben si magazine me qera.

Kati i pare ka nje siperfaqe 151 m2 dhe sic e shikoni ne foto ka nje hapsire te bollshme per clloj aktiviteti tjeter biznesi ose ndertim tjeter.

Kontaktoni me pronarin e saj ne kete numer cel +355694251161 per cdo lloj informacioni te metejshem si dhe per cmimin!

Edhe kati i dyte poashtu sherbehet me qera dhe ka nje siperfaqe 253 m2

Keto ambjente jane ne rrugen kryesore qe te shpie ne pazar dhe lehtesisht e aksesueshme si nga njerezit dhe automjetet.

Kontaktoni me pronarin e saj ne kete numer cel +355694251161 per cdo lloj informacioni te metejshem si dhe per cmimin!

Adresa ne google map e kesaj prone:

 

 

 

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: