Immobiliare DiberNjoftime LokaleProna ne ShitjeReklamat tona

Shitet prona 1400 m2, “Peshkopia si në pëllëmbë të dorës”

Pikerisht siper qytetit te Peshkopise ne lagjen Kamen, ndodhet kjo prone qe do shikoni ne foto e cila eshte ne shitje, ajo ka nje siperfaqe prej 1400 m2, dhe eshte me dokumenta te regullta.

Prespektiva e saj eshte e ditur per vet faktin qe ndodhet siper qytetit, ku cdo gje shikohet si ne pellembe te dores, eshte shume larg shurmave, edhe eshte nje parcele ku cdo investitore do e lakmonte .

Idete se cfare mund te behet mbi ate trual jane disa por ne mund t’ju cekim disa prej tyre:

1- Pallate

2- Lokal Dasme

3 – Kalceto

4 – Kamping per turistet

5 – Shtepi etj etj

  

Eshte nje truall ku edhe pjesa e kanalizimeve, ujin edhe dritat eshte lehtesisht e aksesueshme!

Ka rrugen e saj qe fillon direkt pas pallatit te fundit ne kete rrugice te kesaj lagje!

Eshte nje zone e banuar ku do gjeni te gjitha sherbimet sic eshte shkolla, ambulanca  edhe dyqanet!

Kjo prone ne shitje eshte ne fund te kesaj rruge tek shkolla nentevjecare ne Kamen

Cmimi aktual i kesaj prone eshte 50.000 lek (Te vjetra) per m2 por i diskutueshem.

Nese doni qe te kontaktoni me agjentin e shitjes se kesaj prone z. Adriatik Sula ju mund te kontaktoni me te, ne kete numer cel dhe WhatsApp +355 68 24 15000 ku edhe mund t’ju shoqeroje per ta shikuar nga afer.

Ja edhe harta ne google map se ku ndodhet:

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: