Lajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriPolitikë

Socialistët, një ekonomist kandidat për bashkinë Dibër

Partia Socialiste e ka gjetur kandidatin e mundshëm për Bashkinë Dibër në garën e 6 Marsit.

Emri ruhet me fanatizëm nga drejtuesi politik i qarkut Dibër, ministri drejtësisë Dr. Ulsi Manja.

Gazetari Top Channel Muhamed Veliu në edicionin qëndror të lajmeve 19:30 raportoi se bëhet fjalë për një ekonomist të njohur që jeton dhe punon në Tiranë, me origjinë nga Dibra.

Do të jetë mbledhja e ardhëshme e kryesisë së PS nga ku do të diskutohen të gjitha kandidaturat e ardhura nga baza përmes drejtuesve politik.

Mbrëmjen e sotme kryesocialisti Edi Rama krahas takimeve me drejtuesit politik të Tiranës dhe Dibrës zhvilloi edhe një takim me të 12 drejtuesit politik të PS në qarqe.

Top Channel

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: