Lajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Tërmet i fort shkund Shqipërinë

Fenomeni sizmik ka vijuar per 10-12 sekonda me lekundje te tokes te cilat jane ndjere ne kryeqytet.

Sipas te dhenave paraprake ka ndodhur ne ora 16.08.

Deri tani nuk ka raportime per deme apo probleme nga termeti nderkohe qe priten informacionet zyrtare ne lidhje me origjinen e lekundjes dhe fuqine zyrtare

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: