Aktualitet dhe LajmePërditshmëriRajoniShqipëria

Tërmet i fuqishëm ‘shkund’ Greqinë lëkundje edhe në Shqipëri

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar në Greqi  me madhësi 5.9 të shkallës Rihter, sipas te dhenave paraprake.

Lekundjet jane ndjere edhe ne Shqiperi.

Sipas të dhënave paraprake epiqendra e tërmetit ishte në Larisa.

Lekundjet jane ndjere edhe ne zonen e Korces dhe Gjirokastres.

Ne vendin tone nuk raportohet per deme.

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: