Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraNë PeshkopiPërditshmëriRajoniShqipëria

Tërmeti sapo shkundi Dibrën por pa dëme!

Dy tërmet shkundin Maqedoninë e Veriut, Kosovën, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

Tërmeti 3.7 ballë shkund Maqedoninë e Veriut, lëkundjet

Dy tërmete 3.7 edhe 4.9 ballë shkalla righter. ka lëkundur Maqedoninë e Veriut, Kosovën, edhe Shqiperine , ku pak më parë dhe lëkundjet e tij janë ndjerë deri në Dibër!

Deri tani nuk ka raportime për dëme material apo njerëz të dëmtuar.

 

Source link

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: