Lajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Tërmeti shkund vendin, pushuesit në Shëngjin “braktisin” banesat

Vendi është shkundur nga një tërmeti pak momente më parë. Mësohet se epidendra ka qenë në Adriatik me një magnitudë 4.1 të shkallës Rihter.

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: