Aktualitet dhe LajmePërditshmëriShqipëria

Tërmeti trondit Shqipërinë, ja qytetet ku u ndje më shumë

Një tërmet me magnitudë të lartë ka tronditur këtë mbrëmje disa nga qytetet e Shqipërisë.

Raportimet e para janë se tërmeti është ndjerë në qytetin e Fierit, por edhe në qytete si Durrësi, Korça dhe Tirana.

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: