Aktualitet i ditës
  44 mins ago

  Edi Rama: Punimet drejt përfundimit, ja kur do të hapet Rruga e Arbrit

  Kryeministri Edi Rama nga Kuvendi ka njoftuar se në fund të nëntorit do të hapet…
  Aktualitet i ditës
  15 hours ago

  Rruga e Arbërit brenda dy muajve do të jetë e kalueshme nga automjetet e vogla

  Shehu: Rruga e Arbërit brenda dy muajve do të jetë e kalueshme nga automjetet e…
  Aktualitet i ditës
  17 hours ago

  Peshkopi/ Opinione për “duelin” Basha – Berisha. Ja si përgjigjen dibranët (VIDEO)

  Lufta Brenda partisë Demokratike ka ngjallur interesin qytetar të cilët e shohin në forma e…
  Aktualitet i ditës
  21 hours ago

  Përkujtohet Beteja e LANË-LURËS

  Beteja e LANË-LURËS, ose e quajtur ndryshe beteja e Qafë-Gëlqeres është një nga ngjarjet më…
  Aktualitet i ditës
  2 days ago

  Sali Berisha shpall kandidaturën për kryetar të PD: Gara do të jetë e barabartë

  Nga qyteti i Kavajës, ish-kryeministri Sali Berisha ka shpallur kandidaturën për kryetar të Partisë Demokratike. Berisha…
  Aktualitet i ditës
  2 days ago

  112 mln euro pagesat për PPP -të me 2022, rriten me 11.3%; Rruga e Arbrit dhe skanimi në dogana marrin 37% të shumës

  Fatura e pagesave buxhetore ndaj kontratave koncesionare në vitin 2022 do të zgjerohet me 11.3…
  Aktualitet i ditës
  3 days ago

  Ndërtimi i Skavicës duhet të shoqërohet me një paketë investimesh strategjike në rajon

  “Ndërtimi i HEC-Skavicës, faktor i imponuar, i dëshiruar apo i padëshiruar nga një pjesë e…
  Aktualitet i ditës
  3 days ago

  Nga nesër, Italia mbyll kufirin me Shqipërinë

  Italia ka shtuar masat anti-Covid për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Situata e pandemisë së…
  Aktualitet i ditës
  4 days ago

  Vidhen 100 mijë euro, hajdutët “policë” i presin gishtat biznesmenit

  Në orët e para të mëngjesit të sotëm një banesë në Nikël në pronësi të…
  Aktualitet i ditës
  4 days ago

  Mes luksit dhe muzikës, kush eshte El Pr1mo, i riu nga Dibra!

  Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar Atli Hida me origjine nga Dibra ,nga 4 gryket, Selishte…
  Aktualitet i ditës
  4 days ago

  Ministrja e Bujqësisë dhe Zvillimit Znj. Frida Krifca promovon mollët e Dibrës!

  Znj. Frida Krifca, ministre e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural e ka nisur diten sot duke…
  Aktualitet i ditës
  5 days ago

  Peshkopi, shitet kjo shtëpi 320 m2 sëbashku me një tokë 1500 m2

  Pikerisht ne Peshkopi tek unaza e qytetit shitet kjo shtepi qe shikoni ne foto, e…
  Aktualitet i ditës
  6 days ago

  Incidentet në ndeshjen Shqipëri-Poloni, vjen vendimi nga FIFA

       Pas incidenteve të sfidës në Shqipëri-Poloni e cila u luajt në stadiumin “AIR Albania”,…
  Aktualitet i ditës
  6 days ago

  KKT miraton lejet e ndërtimit për hekurudhën Tiranë-Durrës

  Leja e ndërtimit për linjën hekurudhore Tiranë-Durrës, ajo për centralin fotovoltaik të Qyrsaqit si apo…
  Aktualitet i ditës
  6 days ago

  Policia e Dibrës: “Për një brez të ri larg drogës, alkoolit dhe duhanit”.

  Lajm ky nga Drejtoria Vendore e Policisë Dibër Dibër: “Për një brez të ri larg…

  www.nediber.com

  www.nediber.com

  Back to top button
  Open chat