Aktualitet dhe LajmeBotaLajmi i funditPërditshmëri

Tronditet Italia, Maqedonia shkruan historinë dhe shkon në Katar 2022 për herë të parë (VIDEO)

Italia e mbyll në mënyrën më të turpshme eliminatore. Skuadra Mancinit u mposht 0-1 me një gol në limit të Trajkovskit dhe me Maqedoninë e cila shkon në Katar 2022 vijon..

sourcelink www.albeu.com

 

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: