AktualitetAktualitet i ditësLajme nga DibraPolitikëShqipëria

Zbardhet lista, emrat që votohen nga antarësia e PD në qarkun e Dibrës

Nesër në Qarkun e Dibres do të votohet për kandidatët që do të përfaqësojnë Partinë Demokratike në zgjedhjet e ardhëshme. Në këtë qark do të votohet nesër duke filluar nga ora 10.00 deri në orën 18.00
Lista me emrat që kanë marrë vlerësimin e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, sipas udhëzimit do ti nënshtrohet votimit tç antarësisë.

Dega Mat, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. BASIR ÇUPA
2. DEA KAZIU
3. DENISA VATA
4. DHURATA ÇUPI
5. KRESHNIK ÇOLLAKU
6. LINDITA DODA
7. NEZIR RIZVANI

Dega Bulqizë, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. BARDHYL RAMA
2. DURIM BALLA
3. EDMOND ISAKU
4. FLLANXA LOSHA
5. MUIS LLANAJ
6. PETRIT DODA

Dega Dibër, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. AGRON QOKU
2. ALBERT KOJKU
3. BAJRAM BALLIU
4. ILIR HYSA
5. JETON KALOSHI
6. LUAN HAKA
7. MIRELA MAZARI
8. NEHAT COLLAKU
9. XHEMAL GJUNKSHI

Ky informacion eshte huazuar nga www.faktor.al

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Open chat
%d bloggers like this: