Lajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Zbardhet veriu i Shqipërisë! Dëbora pushton Kukësin (FOTO&VIDEO)

Reshjet e para të dëborës kanë nisur në Shqipëri. Zonat e thella malore në Kukës tashmë janë zbardhur totalisht nga e bardha.

Mësohet se dëbora ka rënë në zona si Topojan, Novoseja dhe Shishtavec.

Deri tani sasia e dëborës është e pakët ndërkohë shoferët kanë marrë masat e duhur për të qarkulluar me lehtësi dhe pa aksidente. /albeu.com/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: