Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

Zgjedhjet e Pjesshme Vendore 2022

Klikoni kete Link per shikuar rezultatin live nga/balkanweb.com/

Dalin rezultatet e para te votimeve ne Diber
Klikoni kete Link per shikuar rezultatin live/balkanweb.com/

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: