Lajmi i funditPërditshmëriPersonaliteteShqipëria

Zi në familjen e Lulzim Bashës, ndahet nga jeta babai i tij Xhelal Basha

Ditë e trishtë për kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe familjen e tij.

Sot ka ndërruar jetë i ati i tij, Xhelal Basha.

I ati i Lulzim Bashës kishte disa muaj i shtruar në spital, por nuk ka arritur ta fitojë betejën me sëmundjen.

Admini webit

Menaxher i rrjeteve sociale në Dibër dhe jo vetëm ! Guider turistik Fotograf i lirë ...! Bloger

Related Articles

Back to top button
%d bloggers like this: